Klimatyzacja


Klimatyzacja w Twoim domu

Profesjonalnizm w branży klimatyzacji zaczyna się od doboru odpowiedniego rozwiązania mającego zapewnić komfort w domu. Po wybraniu takiego urządzenia i przekazaniu Pańśtwu oferty, umawiamy się z Państwem na wskazany przez Państwa termin. Montaż klimatyzatora trwa około 6 godzin. Instalacja zwieńczona jest podpisaniem karty gwarancyjnej na okres aż 5 lat. Po tym okresie zapewniamy wieloletnie wsparcie gwarancyjne.

Zalety korzystania z klimatyzacji:

  • utrzymywanie wilgotności powietrza w przedziale 40% - 60%
  • oczyszczanie powietza
  • głęboki i zdrowy sen
  • większa wydajność w przypadku pracy zdalnej
  • nieoceniony komfort w upalne dni

Czysty układ to także zdrowy układ

W trakcie użytkowania (w trybie chłodzenia), na klimatyzatorze wykrapla się woda oraz osadzają się drobinki kurzu. Po zakończonym cyklu pracy klimatyzator szybko ogrzewa się do temperatury pokojowej, co w połączeniu z kurzem oraz wilgocią jest idealnym środowiskiem do rozwoju grzybów i bakterii. Aby temu zapobiec, wymagane jest czyszczenie urządzenia atestowanym preparatem do klimatyzatorów – przed i po sezonie letnim.

Praca czystego klimatyzatora to także: niższe rachunki za prąd, wydajniejsza praca i zdecydowanie dłuższa żywotność sprzętu. Zapraszamy do kontaktu celem umówienia się na czyszczenie klimatyzacji w Twoim domu!